Nachádzate sa tu:

MŠ Podskalka Archívne články

Facebook

facebook-ikonaMôžete nás nájsť aj na Facebooku.
Pripojte sa k nám 
facebook.com/mspodskalka 

Kontaktné informácie

Mobil: 0903 645 859   kontakt

Pevná linka: 052/7756683     

E-mail: mssvitpodskalkou@centrum.sk

Naša MŠ Pod Skalkou

ms podskalka

Sme verejná materská škola - elokované pracovisko, ktorá sa nachádza v neoficiálnej mestskej časti Svitu v Pod Skalke blízko krásnej prírody. Od 1.9.2017 sme boli spojený s MŠ Svit a stali sme sa 10 triednym samostatným právnym subjektom. Naše zameranie smeruje k všestrannému  rozvoju dieťaťa. Školský vzdelávací program má názov "Myslenie v pohybe". Elokované pracovisko sa navyše zameriava na environmentálne cítenie u detí. Orem iného máme za cieľ rozvíjať u detí úctu k vlastnej rodine a jej členom. Našim zriaďovateľom je MESTO SVIT a vďaka jeho investícií sú naše MŠ Svit aj Pod Skalka kompletne zrekonštruované aj so školskými dvormi.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Štatistika návštevnosti

Počet zobrazení obsahu : 63125

Okrem toho, že sme 4.9.2017 otvorili našu MŠ pre detičky, tak sa nám podarilo aj slávnostne otvoriť nový školský dvor. Prišiel pán primátor Svitu Ing. M. Škvarek, pán primátor Batizoviec G. Bodnár, p. Ing. A. Kromková a p. poslankyňa Ing. D. Vojsovičová a tiež mamičky, ockovia a v neposlednom rade detičky z MŠ, pre ktoré je ihrisko určené.

Po príhovore p. primátora a po poďakovaní škôlkarov si detičky rozviazali mašľu na preliezačkách a pokrstili ich bublinami z bublifuku. Potom už behali, skákali, šmýkali sa  a hojdali sa do sýtosti.

Za túto detskú radosť ĎAKUJEME v prvom rade mestu Svit - pánovi primátorovi Ing. Miroslavovi Škvarekovi a jeho pani manželke, ktorí aj v čase svojho voľna prišli klásť trávnik na školský dvor. Mesto Svit  na detské prvky prispelo čiastkou 22 000 euro.

V druhom rade ĎAKUJEME nadácií Chemosvit za príspevok v hodnote 500 euro na detské prvky.

V treťom rade ĎAKUJEME pánovi Pavlíkovi za ochotu, čas a námahu pri rekonštrukcii stolov na školskom dvore.

Sme úprimne šťastní, že sa rekonštrukcia školského dvora podarila v takom rozsahu a načas.

 

Fotografie si pozrite tu .