Nachádzate sa tu:

MŠ Podskalka Archívne články

Facebook

facebook-ikonaMôžete nás nájsť aj na Facebooku.
Pripojte sa k nám 
facebook.com/mspodskalka 

Kontaktné informácie

Mobil: 0903 645 859   kontakt

Pevná linka: 052/7756683     

E-mail: mssvitpodskalkou@centrum.sk

Naša MŠ Pod Skalkou

ms podskalka

Sme verejná materská škola - elokované pracovisko, ktorá sa nachádza v neoficiálnej mestskej časti Svitu v Pod Skalke blízko krásnej prírody. Od 1.9.2017 sme boli spojený s MŠ Svit a stali sme sa 10 triednym samostatným právnym subjektom. Naše zameranie smeruje k všestrannému  rozvoju dieťaťa. Školský vzdelávací program má názov "Myslenie v pohybe". Elokované pracovisko sa navyše zameriava na environmentálne cítenie u detí. Orem iného máme za cieľ rozvíjať u detí úctu k vlastnej rodine a jej členom. Našim zriaďovateľom je MESTO SVIT a vďaka jeho investícií sú naše MŠ Svit aj Pod Skalka kompletne zrekonštruované aj so školskými dvormi.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Štatistika návštevnosti

Počet zobrazení obsahu : 63124

Dňa 1.6.2018 (v piatok) ako zvyčajne po iné roky, sa v našej MŠ uskutočnil deň plný hier a zábavy – Deň detí. Najprv si Kuriatka zatancovali v rámci cvičenia – čo sa im páčilo. Sovičky zase hľadali poklad (balíčky) s veľkou chuťou a radosťou.

Potom sme nachystali rôzne hry a súťaže na školskom dvore a vyzdobili sme preliezky balónmi. Veľkým deťom sa darilo viac, malým menej na stanovištiach, ale to ich neodradilo a statočne sa popasovali so športovými hrami. Všetkým žiarili očká a šťastné úsmevy aj keď dostali balíčky. Potom sa hrali voľné hry a na indiánov v tee-pee (v tí-pí indiánskom stane). Nakoniec mali diskotéku, čo sa im páčilo asi najviac.

V pondelok 4.6.2018 prišli dve dámy z Jednoty Pod Skalkou a rozdali deťom sladkosť ku Dňu detí. Týmto im chceme poďakovať  v mene našich – a teda hlavne Vašich detí – milí rodičia.