Nachádzate sa tu:

MŠ Podskalka Archívne články

Facebook

facebook-ikonaMôžete nás nájsť aj na Facebooku.
Pripojte sa k nám 
facebook.com/mspodskalka 

Kontaktné informácie

Mobil: 0903 645 859   kontakt

Pevná linka: 052/7756683     

E-mail: mssvitpodskalkou@centrum.sk

Naša MŠ Pod Skalkou

ms podskalka

Sme verejná materská škola - elokované pracovisko, ktorá sa nachádza v neoficiálnej mestskej časti Svitu v Pod Skalke blízko krásnej prírody. Od 1.9.2017 sme boli spojený s MŠ Svit a stali sme sa 10 triednym samostatným právnym subjektom. Naše zameranie smeruje k všestrannému  rozvoju dieťaťa. Školský vzdelávací program má názov "Myslenie v pohybe". Elokované pracovisko sa navyše zameriava na environmentálne cítenie u detí. Orem iného máme za cieľ rozvíjať u detí úctu k vlastnej rodine a jej členom. Našim zriaďovateľom je MESTO SVIT a vďaka jeho investícií sú naše MŠ Svit aj Pod Skalka kompletne zrekonštruované aj so školskými dvormi.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Štatistika návštevnosti

Počet zobrazení obsahu : 63125

V dňoch 17.1. - 23.1.2018 sa detičky z našej škôlky zúčastnili lyžiarskeho výcviku ako každý rok. Avšak tento lyžiarsky o trochu iný ako predtým, lebo sme sa prvý krát spojili s detičkami zo svitovskej škôlky. Keďže nám počasie prialo, tak sme sa všetci naučili a zdokonalili v lyžovaní. Každí deň sme pili čajík a v posledný deň sme boli odmenení diplomom a medailou. Od p. Pavlicovej sme si zaslúžili výbornú a krásnu tortičku s jedlou fotkou našich lyžiarov a od p. Kozlerovej šumivé detské šampanské.

ĎAKUJEME patrí p. riaditeľke Zentkovej a p. Troppovi za celý lyžiarsky výcvik, aj našim šikovným mamičkám za super odmenu pre detičky.

Fotky si môžete pozrieť tu:

Video si môžete pozrieť tu: