Nachádzate sa tu:

MŠ Podskalka Naša Materská škola

Facebook

facebook-ikonaMôžete nás nájsť aj na Facebooku.
Pripojte sa k nám 
facebook.com/mspodskalka 

Kontaktné informácie

Mobil: 0903 645 859   kontakt

Pevná linka: 052/7756683     

E-mail: mssvitpodskalkou@centrum.sk

Naša MŠ Pod Skalkou

ms podskalka

Sme verejná materská škola - elokované pracovisko, ktorá sa nachádza v neoficiálnej mestskej časti Svitu v Pod Skalke blízko krásnej prírody. Od 1.9.2017 sme boli spojený s MŠ Svit a stali sme sa 10 triednym samostatným právnym subjektom. Naše zameranie smeruje k všestrannému  rozvoju dieťaťa. Školský vzdelávací program má názov "Myslenie v pohybe". Elokované pracovisko sa navyše zameriava na environmentálne cítenie u detí. Orem iného máme za cieľ rozvíjať u detí úctu k vlastnej rodine a jej členom. Našim zriaďovateľom je MESTO SVIT a vďaka jeho investícií sú naše MŠ Svit aj Pod Skalka kompletne zrekonštruované aj so školskými dvormi.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Štatistika návštevnosti

Počet zobrazení obsahu : 65234

Naša MŠ

O našej materskej škole...

Sme  dvojtriedna verejná materská škola, ktorá sa nachádza v mestskej časti Svitu  blízko krásnej prírody. Aj preto naše  zameranie smeruje k  rozvoju environmentálneho cítenia u detí. Orem iného máme za cieľ rozvíjať u detí úctu k vlastnej rodine a   jej   členom.   Našim   zriaďovateľom  je  MESTO SVIT a vďaka jeho investícií je naša MŠ kompletne zrekonštruovaná.

MŠ poskytuje celodennú výchovnú starostlivosť deťom od 2 - 6 rokov , deťom s odloženou školskou dochádzkou a zdravotne postihnutým deťom.

MŠ poskytuje aj možnosť poldenného pobytu. MŠ je umiestnená v účelovej budove. Prízemie tvorí trieda pre mladšie deti s príslušnými priestormi, kuchyňa s príslušnými priestormi a riaditeľňa. Na poschodí sa nachádza trieda pre staršie deti s príslušenstvom a miestnosť pre krúžkovú činnosť. MŠ je vybavená účelovým nábytkom s množstvom učebných pomôcok a hračiek.

Tešíme sa na Vašu návštevu....

skolsky dvor skolsky dvor1 sam 0542