Nachádzate sa tu:

MŠ Podskalka

Facebook

facebook-ikonaMôžete nás nájsť aj na Facebooku.
Pripojte sa k nám 
facebook.com/mspodskalka 

Kontaktné informácie

Mobil: 0903 645 859   kontakt

Pevná linka: 052/7756683     

E-mail: mssvitpodskalkou@centrum.sk

Naša MŠ Pod Skalkou

ms podskalka

Sme verejná materská škola - elokované pracovisko, ktorá sa nachádza v neoficiálnej mestskej časti Svitu v Pod Skalke blízko krásnej prírody. Od 1.9.2017 sme boli spojený s MŠ Svit a stali sme sa 10 triednym samostatným právnym subjektom. Naše zameranie smeruje k všestrannému  rozvoju dieťaťa. Školský vzdelávací program má názov "Myslenie v pohybe". Elokované pracovisko sa navyše zameriava na environmentálne cítenie u detí. Orem iného máme za cieľ rozvíjať u detí úctu k vlastnej rodine a jej členom. Našim zriaďovateľom je MESTO SVIT a vďaka jeho investícií sú naše MŠ Svit aj Pod Skalka kompletne zrekonštruované aj so školskými dvormi.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Štatistika návštevnosti

Počet zobrazení obsahu : 57341
Aktivity a akcie v našej škôlke
Tekvičková slávnosť

 

Jeseň so sebou prináša veľa krásnych farieb, plné koše ovocia a zeleniny. Aj detičky chceli osláviť jeseň milou dopoludňajšou akciou. Úsmev na detských tváričkách hovorí za všetko :)

 

 

 

Fotografie môžete pozrieť tu.

 
Jesenný beh Svitom

Naši predškoláci sa v piatok 27.septembra zúčastnili vo Svite peknej akcie ,ktorú pripravila a zorganizovala  základná škola Komenského vo Svite. Detičky sa tešili a prežili prijemné dopoludnie v športovom duchu. Veľká gratulácia všetkým zúčastneným detičkám ...  a gratulácia aj nášmu Alexovi ,ktorý skončil na krásnom treťom mieste :)

 

 

 

Fotografie si môžete pozrieť tu.

 
Europsky týždeň mobility

Európsky týždeň mobility.. Spoločne s políciou a mestskou políciou sa deti z triedy Sovičiek zapojili do výzvy,, Prejdime sa spolu!,, Upozorňujúc na tohtoročnú tému kampane, ktorá je „Bezpečná chôdza a cyklistika“ ďakujeme za názorne ukážky a príjemne strávené dopoludnie.

 

 

 

Fotografie si môžete pozrieť tu.

 
Na kolobežke

Európsky týždeň mobility (ETM) prebieha každý rok od 16. do 22. septembra 2019 ....

Aj my sme si preto v tomto týždni v triede sovičiek   zvolili  ako náhradný spôsob dopravy- prepravy práve kolobežku :) na ktorej sme stávili veselé dopoludnie ...

 

fotografie si môžete pozrieť tu.

 
Viac článkov...
<< Začiatok < Dozadu 1 2 Dopredu > Koniec >>