Nachádzate sa tu:

MŠ Podskalka Archívne články

Facebook

facebook-ikonaMôžete nás nájsť aj na Facebooku.
Pripojte sa k nám 
facebook.com/mspodskalka 

Kontaktné informácie

Mobil: 0903 645 859   kontakt

Pevná linka: 052/7756683     

E-mail: mssvitpodskalkou@centrum.sk

Naša MŠ Pod Skalkou

ms podskalka

Sme verejná materská škola - elokované pracovisko, ktorá sa nachádza v neoficiálnej mestskej časti Svitu v Pod Skalke blízko krásnej prírody. Od 1.9.2017 sme boli spojený s MŠ Svit a stali sme sa 10 triednym samostatným právnym subjektom. Naše zameranie smeruje k všestrannému  rozvoju dieťaťa. Školský vzdelávací program má názov "Myslenie v pohybe". Elokované pracovisko sa navyše zameriava na environmentálne cítenie u detí. Orem iného máme za cieľ rozvíjať u detí úctu k vlastnej rodine a jej členom. Našim zriaďovateľom je MESTO SVIT a vďaka jeho investícií sú naše MŠ Svit aj Pod Skalka kompletne zrekonštruované aj so školskými dvormi.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Štatistika návštevnosti

Počet zobrazení obsahu : 63128

„Mama je jediný človek, ktorý nás miluje už len preto, že sme! A tak to aj navždy ostane.“

Preto nikdy nie je neskoro poďakovať mame, či starej mame za jej lásku, milotu a starostlivosť. Aj keď sa naša akadémia pri príležitosti osláv Dňa matiek, konala 23.mája 2018 pre chorobu detí trocha neskôr, všetci sme zmobilizovali sily a predstavili sa v Kultúrnom dome v Podskalke s programom:

Poď, mamička, do rozprávky !

Deti sa na chvíľočku premenili na rozprávkové bytosti, zaspievali pesničky, predniesli básničky a ukázali mamičkám svoje umelecké schopnosti nie len pri tanci, ale aj v dramatizácií krátkeho príbehu zvieratiek o najlepšej mamičke na svete.

A ako sa naša akadémia skončila? Nuž predsa všetci sme sa zhodli na tom, že tá naša MAMA je najlepšia zo všetkých a každá bola obdarovaná darčekom od svojho dieťaťa.

Fotky si môžete pozrieť tu: