Nachádzate sa tu:

MŠ Podskalka

Facebook

facebook-ikonaMôžete nás nájsť aj na Facebooku.
Pripojte sa k nám 
facebook.com/mspodskalka 

Kontaktné informácie

Mobil: 0903 645 859   kontakt

Pevná linka: 052/7756683     

E-mail: mssvitpodskalkou@centrum.sk

Naša MŠ Pod Skalkou

ms podskalka

Sme verejná materská škola - elokované pracovisko, ktorá sa nachádza v neoficiálnej mestskej časti Svitu v Pod Skalke blízko krásnej prírody. Od 1.9.2017 sme boli spojený s MŠ Svit a stali sme sa 10 triednym samostatným právnym subjektom. Naše zameranie smeruje k všestrannému  rozvoju dieťaťa. Školský vzdelávací program má názov "Myslenie v pohybe". Elokované pracovisko sa navyše zameriava na environmentálne cítenie u detí. Orem iného máme za cieľ rozvíjať u detí úctu k vlastnej rodine a jej členom. Našim zriaďovateľom je MESTO SVIT a vďaka jeho investícií sú naše MŠ Svit aj Pod Skalka kompletne zrekonštruované aj so školskými dvormi.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Štatistika návštevnosti

Počet zobrazení obsahu : 65242

Starká ,starký ,dedko babka naša, jeseň so zimou stretla sa zasa. Slniečko chodí skoro spávať ,prišli ste k nám do škôlky sa porozprávať.... Ďakujeme za koláčik ..veríme že ste sa u nás dobre cítili.

Vo štvrtok 24.10.2019 sme piesňami, tancom, a spevom oslávili spolu so starými rodičmi Mesiac úcty k starším. Pri čajíku a koláčikoch spolu so starými rodičmi vyrobili detičky stonožku Betku, ktorú si babky a dedkovia odniesli domov spolu s darčekom kvietkom. Ďakujeme všetkým za príjemné dopoludnie.

 

Fotografie kuriatka

Fotografie sovičky